piątek, 7 czerwca 2013

Dziewczęta z ZS Widuchowa na 7. miejscu w województwie.

        W środę 5 czerwca na "Orliku" w Widuchowej odbyły się półfinały wojewódzkiej gimnazjady w piłce nożnej dziewcząt. Reprezentacja dziewcząt ZS Widuchowa zajęła 4 miejsce  w zawodach i zostanie sklasyfikowana na 7-8 w województwie zachodniopomorskim.
To wielki sukces dziewcząt. Wcześniej musiały przejść aż trzy szczeble eliminacyjne: rejon, powiat i region. W pierwszym meczu ZS Widuchowa uległ 2-6  Gimnazjum nr 4 ze Stargardu, a  w meczu o trzecie miejsce 2-3 Gimnazjum nr 1 ze Złocieńca. Pierwsze miejsce w turnieju zajęły dziewczęta z Centrum Ksztalcenia Sportowego ze Szczecina, które okazały się zdecydowanie najlepsze w stawce półfinalistek i one obok stargardzianek zagrają wkrótce wojewódzkim "final four". Szczecinianki to zaplecze sportowe dla Olimpii Szczecin, która występuje na drugim szczeblu rozgrywek.
         Dziewczęta zagrały w składzie: Julia Błaż, Karolina Mucha, Karolina Czerwionka, Aleksandra Grzybowska, Nikola Szmelcuch, Nikola Szafrańska, Klaudia Pomykała, Katarzyna Jasińska, Magdalena Gęborowska, Karolina Czyż, Daria Lubańska, Marika Wójs. Trenerem i opiekunem grupy jest Tomasz Łapiński.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz