niedziela, 16 czerwca 2013

KLUKS skompletował skład i odprawił z kwitkiem 3:1 Iskrę Banie.

komentarz pomeczowy:

Zgodnie z zapowiedzią, gdy tylko KLUKS skompletował skład, spokojnie poradził sobie z wyżej notowaną Iskrą Banie. Dzięki temu uplasował się na 8. miejscu na koniec sezonu. Ale trzeba dodać, że zły miłego końca  był początek, gdyż goście pierwsi strzelili gola, a na dodatek Maciej Kryszko nie wykorzystał karnego.
To, co jemu się nie udało, wyszło tuż przed przerwą Krzysztofowi Maliszewskiemu. Po przerwie krzywinianie jeszcze bardziej przyspieszyli, zdobyli dwa dalsze gole i zasłużenie wygrali 3:1.
           Teraz czas na realizację wizji wzmocnienia składu na przyszły sezon, aby powalczyć o wyższe cele niż tylko utrzymanie w A-klasie. Tu niestety  nie można zostać w blokach, bo konkurencja nie zamierza spać spokojnie.