sobota, 20 lipca 2013

Rejestr sparingów osiągnął liczbe 16 * Jutro grają Pro-Team o 16.00 w Lisim Polu i Łabędź-Gryfhurt w Widuchowej o 18.00.


       Już 16 sparingów znalazło się w planach pięciu naszych drużyn. Dwa nawet już zostały rozegrane. Listę sparingpartnerów pierwsi zamknęli Czarni Czarnówko (6 meczów) i Łabędź-Gryfhurt (4). Pewne luki wykazują KLUKS (5) i Pro-Team Żarczyn (4). Na razie aktywności w tym względzie nie zaznaczył jeszcze Orzel Żelechowo.


wcześniejsza publikacja z 18 lipca:
       Już 13 sparingów zaplanowały drużyny z terenu naszej gminy. Dwa już nawet odbyły się i oba zakończyły się wysokimi wyjazdowymi zwycięstwami i to z w drużynami wyżej notowanymi. W sumie wszystkich sparingów zapewne nie uzbiera się więcej niż 20.
Pełny terminarz, jak na razie posiadają tylko Czarni Czarnówko, w ogóle na razie planów przygotowawczych nie zaprezentował Orzeł Żelechowo. Wolnymi terminami dysponują jeszcze Łabędź, KLUKS i Pro-Team. Oto aktualny raport:

wcześniejsza publikacja z 16 lipca:
     Wraz z przygotowaniami do sezonu trenerzy i kierownicy drużyn planują mecze sparingowe. To nieodłączna czynność towarzysząca od lat przed każdą runda rozgrywkową. Te mecze bardzo często są traktowane jako zło konieczne i rozgrywane potajemnie.
Tylko wtajemniczeni wiedzą kiedy i z kim. Czas z tym skończyć. Proponuję stworzenie coś na wzór centralnego rejestru sparingów, tak aby widzowie też mogli popatrzeć  na piłkarzy przed sezonem, a ewentualni rywale "szpiegować", jak spisują się ich przeciwnicy przed sezonem. Widzę w tym ogromny potencjał na integrację środowiska piłkarskiego w naszej gminie oraz wyzwolenie zdrowej rywalizacji między naszymi klubami. Kierowników i trenerów proszę o przekazywanie na bieżąco informacji o planowanych sparingach wg poniższego wzoru:9 komentarzy:

 1. Tak zapracowani są nauczyciele nie pisze do wszystkich a tych co biegać ,ruszać się nie potrafią (zapasieni)i tylko płaczą a jak mało zarabiają? Za kilkanaście godzin lekcyjnych (45 minut)tyg.a wakacje ferie rekolecje itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Andrzejku! nie kompromituj się!

   Usuń
  2. Też mi sie wydaje, że to słowa andzejka. Sam słyszałem jak gadał w ten sposób ostatnio pod sklepem

   Usuń
  3. Andrzejku nie spamuj tej strony

   Usuń
  4. Przy zmianie płci może i Andrzejek ,a tak na marginesie to chyba Jego piłkarzyki urażone nadęciem hi hi

   Usuń
 2. A jaki to ma związek z planem sparingowym?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ktoś tu nie lubi nauczycieli z nadwagą. Czyżby chciałby wprowadzić limit wagi w zawodzie? Ja bym jeszcze wprowadził zakaz pracy w zawodzie pedagoga łysym i siwym. Tylko, co to ma wspólnego z tematem? A tak w ogóle gratuluję pomysłu, Panie Piotrze! Widziałem pana kilka razy ostatnio na rowerze w Lubiczu, więc ten przytyk o "zapasionych" i "nieruchawych" to chyba nie do pana. Jeszcze raz gratuluje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Andrzejka słowa na bank co do płci Polska to wolny kraj można się przerobić......nadęty piłkarzyk

  OdpowiedzUsuń
 5. kurde tyle im pomógł a teraz robią mu pod górkę w życiu prywatnym i zawodowym-wstyd panowie

  OdpowiedzUsuń