poniedziałek, 29 lipca 2013

Remisowy sparing Krzywina w Nadrensee.

Kolejną frajdę zafundował Zarząd KLUKS (Signum) Krzywin swoim zawodnikom w okresie przygotowawczym. Tym razem krzywinianie udali się do przygranicznego Nadrensee, gdzie zremisowali z tamtejszym SV Grun-Weiss 1:1 (1:0). Bramkę w 40 minucie z rzutu wolnego zdobył Rafał Obała.
Skład: Piorun - Górniewicz, R. Obała, Maliszewski, Tomaszewski, Miszczak, Borysewicz, Kryszko, D.Barański, Maszadro, Majewski. W drugiej połowie zagrali jeszcze Lidwin, Kurowski, Wojdyła, Strzyżewski, P.Barański, Potoczny. W pierwszej połowie mecz bardzo wyrównany. Gościom udało się jednak zejść na przerwę z prowadzeniem. Mimo to zawodziła skuteczność. W 30 min. karnego nie wykorzystał Piorun. Nieskutecznością raził starszy z braci Barańskich, który nie wykorzystał trzech "setek". W 40 min.  cudownym uderzeniem w samo okienko z ok. 30 m popisał się Rafał Obała.  Niemiecki bramkarz nie miał szans. Po przerwie gospodarze wyrównali w 57 min. strzałem z najbliższej okolicy. Końcówka meczu należała do przyjezdnych, ale wynik nie uległ już zmianie. Za bardzo dobrą grę trener Górniewicz wyróżnił Tomka Lidwina. Po meczu w upale ponad 30-stopniowym  zawodnicy odbyli kąpiel w pobliskim jeziorze.