niedziela, 9 czerwca 2013

Gimnazjum 27 (Zygmański i Kubicki) na 9. miejscu w finale krajowych Coca-Cola Cup.


            Z lekkim niedosytem wrócili z Krakowa reprezentanci Gimnazjum nr 27 ze Szczecina  (Michał Zygmański, Cezary Kubicki) z krajowego finału Coca Cola Cup. W stawce 16 finalistów reprezentant zachodniopomorskiego zostal ostatecznie sklasyfikowany na 9. miejscu. 

Najpierw w piątek odbyły się gry eliminacyjne w 4 grupach. W pierwszym meczu szczecinianie pokonali Zieloną Górę 4:0 (1:0), w drugim przegrali z Krakowem 1:3 prowadząc do przerwy 1:0, a w trzecim ulegli Wrocławiowi 0:2 (0:1).
Ostatecznie w grupie zostali sklasyfikowani na trzecim miejscu dzięki gorszemu bilansowi meczów bezpośrednich i popołudniu zagrali dwie gry o miejsca 9-16. Oba wygrali 3:0 i 3:1. W sobotę w meczu o 9. miejsce spotkali się z ekipą z Brzegu (dolnośląskie). Po zaciętym boju i remisie 3:3 w regulaminowym czasie, lepsi okazali się 3:2 w serii rzutów karnych. W finale Gliwice (śląskie) wygrały z Białą Podlaską (lubelskie), a trzecie miejsce trafiło do Redy (pomorskie). W głównych rolach w szczecińskiej drużynie ponownie odegrali Cezary Kubicki (3 gole plus jedna z karnego) i Michał Zygmański (2 gole). Opiekunem ekipy był Kazimierz Biela.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz