poniedziałek, 3 czerwca 2013

Orzeł Żelechowo wywalczył remis w Smolnicy


Komentarz pomeczowy:
      Grający nierówno w ostatnim czasie Orzeł Żelechowo wywiózł cenny remis z mokrej Smolnicy. Wyżej notowany rywal, spadkowicz z A-klasy dopiero rzutem na taśmę zapewnił sobie zwycięstwo w ostatniej minucie meczu. Wcześniej Orzeł wyszedł na prowadzenie 2:1. 

       Za tydzień B-klasa kończy rozgrywki. Orzeł podejmie u siebie w niedzielę Odrę Czelin, a więc rywala zdecydowanie w swoim zasięgu. Odra w tej kolejce nie popisała się i uległa na własnych boisku rezerwom Morzycka Moryń aż 1:13. Trzeba mieć tylko nadzieję, że ta porażka ich nie załamała i przyjadą do Żelechowa.
         
Komentarz przedmeczowy:        
Nasz jedynak w B-klasie, Orzeł Żelechowo, po dwutygodniowej przerwie wraca na boisko. W przedostatniej kolejce przyjdzie mi się wybrać w daleką podróż do Smolnicy. Oby tym razem ominęły go problemy kadrowe, bo jest szansa powalczyć o dobry wynik ze spadkowiczem z A-klasy. W tym sezonie Olimpia już nie straciła szanse na reelekcję.
O awans do A-klasy walczą jeszcze rezerwy Morzycka Moryń i Rurzyca Nawodna. Nie można też wykluczyć sytuacji, że awansuje obie te drużyny, gdyż w przypadku zwolnienia się miejsca w A-klasie, przegrana ekipa w tej rywalizacji może uzyskać awans na podstawie tzw. współczynnika, tj. liczby punktów do rozegranych meczów.1 komentarz: