poniedziałek, 3 czerwca 2013

Orzeł Żelechowo wywalczył remis w Smolnicy

Komentarz pomeczowy:
      Grający nierówno w ostatnim czasie Orzeł Żelechowo wywiózł cenny remis z mokrej Smolnicy. Wyżej notowany rywal, spadkowicz z A-klasy dopiero rzutem na taśmę zapewnił sobie zwycięstwo w ostatniej minucie meczu. Wcześniej Orzeł wyszedł na prowadzenie 2:1.

Za tydzień B-klasa kończy rozgrywki. Orzeł podejmie u siebie w niedzielę Odrę Czelin, a więc rywala zdecydowanie w swoim zasięgu. Odra w tej kolejce nie popisała się i uległa na własnych boisku rezerwom Morzycka Moryń aż 1:13. Trzeba mieć tylko nadzieję, że ta porażka ich nie załamała i przyjadą do Żelechowa.