środa, 15 maja 2013

Uzupełniony raport ligowy * Zwycięski horror w Gryfinie * 4 "naszych" w jednym meczu Pogoni * Kolejny gol Korczyńskiego


            Najdramatyczniej tym razem było w Gryfinie, gdzie juniorzy starsi Energetyka (M.Janiak, Wilk)  po horrorze pokonali 5:4 Stal Szczecin. Do przerwy gryfinianie prowadzili 3:0, potem doszło do wyrównania 4:4, a zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Krzysztof Wilk.
Najtłoczniej było z kolei w meczu juniorów starszych Pogoni (z Elaną Toruń 4:2). Wystąpiło aż 4 "naszych": Adamczak, K.Janiak, Kłonowski i Iskra. Kolejną porażkę zaliczyło FC Schwedt. Do końca będą drżeć w walce o utrzymanie Brandenburgenliga. Oprócz pięciu chłopców z Widuchowej, gra tam jeszcze Łukasz Kargol z Chojny. W dalszym ciągu formą imponuje Konrad Korczyński w barwach juniorów starszych Ruchu Chorzów (wyjściowy skład i kolejna bramka).

       W tygodniu odbyły się 2 mecze z udziałem "naszych" zawodników. Po czarnej serii czterech porażek z rzędu w końcu przełamała się drużyna FC Schwedt, która w zaległym meczu pokonała u siebie bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie, Breesener SV Guben Nord 3:1.
Jedną z bramek zdobył Marcin Łapiński, który zagrał do 78 min.. Ponadto zagrali Tomasz Adamczak - cały mecz, Tomasz Łapiński - cały mecz, Bartosz Łapiński - wszedł w 74 min., Marek Łapiński - wszedł w 86 min. Także w środę zagrała druga drużyna juniorów młodszych Salosu Szczecin, która pokonała u siebie na boisku przy ul.Tenisowej Tanowie Tanowo 3:2. Cały mecz zagrał Gracjan Zięcik, a do 80 min. na boisku przebywał Michał Zygmański. W piątkowym, przegranym 0:1 z Dębem Dębno, meczu III ligi tym razem z "naszych nikt nie wystąpił.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz