środa, 29 maja 2013

Tomasz Pawlik nie żyje        Dziś w godzinach popołudniowych dotarła do nas wszystkich bardzo smutna wiadomość. W wypadku podczas pracy zginął Tomasz Pawlik, podstawowy zawodnik Czarnych Czarnówko. Jeszcze w niedzielę grał na środku obrony w derbach gminy w Widuchowej.
        Tomasz Pawlik przyszedł do Czarnych w przerwie zimowej z Ogniwa Babinek, którego był wychowankiem i wieloletnim zawodnikiem. W naszej gminie znany był z występów w widuchowskiej lidze halowej, gdzie dla barw Ogniwa Babinek zdobył równo 100 goli. Dał się poznać jako skromny i małomówny człowiek. Przez lata reprezentował wysoki poziom sportowy oraz etyczny. To wielka strata dla naszego lokalnego sportu. Kondolencje dla rodziny, kolegów i bliskich. Cześć Jego Pamięci!


3 komentarze:

 1. Będziemy Cię pamiętać zawsze uśmiechniętego i pełnego życia! Dla wielu byłeś piłkarskim przykładem i to od Ciebie wielu się uczyło. Patrząc na to zdjęcie łzy aż same napływają do oczu, a serce pęka, że można jednego dnia być, a drugiego umrzeć, zostawiając wspaniałą żonę, córkę i rodzinę. Wspominamy Cię i nigdy pamięć o Tobie Tomku nie zaginie. Każdy kolejny mecz, zawsze będzie nam przypominał Ciebie. Ogniwo i Czarni ubolewają całym sercem, a wraz z Nimi, MY-KIBICE. JESTEŚ, BYŁEŚ I BĘDZIESZ NAJLEPSZY!
  Najszczersze kondolencje dla rodziny. [*]

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłeś bardzo dobrym kumplem... Jeszcze do dziś nie mogę uwierzyć...jeszcze do mnie nie dotarło... Brak słów... Widocznie bóg mial co do ciebie jakieś plany,ale nam wszystkim zabrał bardzo dobrego człowieka,kolege,przyjaciela. Nie rozumie dlaczego tak się dzieje... Zawsze będziesz w naszych sercach i pamięci. A rodzinie życze bardzo dużej wytrwałości w tych ciężkich chwilach [*]

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłeś bardzo fajnym , dobram kolegą , jeszcze w to nie mogę uwierzyć , gdy czytam te komentarze chce mi się płakać , kondolencję składam rodzinie [*] .

  OdpowiedzUsuń