poniedziałek, 6 maja 2013

Raport ligowy w komplecie * Dwa gole Konrada Korczyńskiego* Debiut Bartka Kłonowskiego w MESA * gol Marcina Janiaka* Fatalnej passy FC Schwedt ciąg dalszy


           Konrad Korczyński (Ruch Chorzów) znajduje się w znakomitej formie. Tym razem strzelił obie zwycięskie bramki w meczu juniorów starszych z Górnikiem Zabrze. Swój debiut w Młodej Ekstraklasie zaliczył Bartek Kłonowski.
Zagrał cały mecz i niestety wpuścił 4 gole. Trwa nadal fatalna passa FC Schwedt 02, która może zakończyć się spadkiem do niższej ligi. Juniorzy starsi Energetyka (M.Janiak, Wilk) wiceliderem ligi wojewódzkiej. Jedyną wyrównującą bramkę zdobył Marcin Janiak. Juniorzy młodsi Arkonii (Waydyk jr) nie pokonani na wiosnę (3 zw. i 2 rem.). Nieudany wypad juniorów Salosu (Zięcik) i Pogoni (Adamczak) do Koszalina. Walkower juniorów młodszych Energetyka (Kaberow). Bezczynność K.Janiaka (brak powołania), Iskry (kontuzja), Szurki (mecz przełożony), Zygmańskiego i Lidwina (grają w środę). Kuba Leśniak w nietypowej roli bramkarza i do tego z czystym kontem. zapowiedź:
          Tym razem sportowy weekend naszych "stranieri" potrwa aż do środy. W sobotę w III lidze Energetyk (Kutasiewicz) podejmie wicelidera ze Stargardu. Rezerwy Pogoni (nikt z naszych) udadzą się na mecz z rezerwami Lechii. Nasi "Niemcy" w walce o utrzymanie w lidze zagrają tym razem na wyjeździe.
Prawdziwy tłok zapowiada się jednak w Koszalinie. W sobotę na dwumecz z AP Bałtyk udają się juniorzy Energetyka (M.Janiak, Wilk, Kaberow). Niestety prawdopodobnie ci młodsi oddadzą mecz walkowerem. W niedzielę istną inwazję na Koszalin na mecze z Gwardią i Bałtykiem urządzą sobie juniorzy Pogoni (Kłonowski, Adamczak), AP Pogoń (Szurko) i Salosu (Zięcik). Nieliczni zagrają w roli gospodarzy: Arkonia (Waydyk) i Chrobry (Leśniak, Hasiuk). Salos II (Lidwin, Zygmański) zagra dopiero w środę. Bez przydziału tym razem pozostaną Iskra (leczy kontuzję), K.Janiak (brak powołania) i Kubicki (pauza w lidze).
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz