piątek, 3 maja 2013

Kompletny raport ligowy z tygodnia * Sukces Arkonii w doliczonym czasie (Waydyk) * 8:1 jun. mł. Pogoni (Kubicki) * Słabe występy juniorów Salosu i Pogoni w Gdyni

            Wtorek  stał pod znakiem podwójnej juniorskiej konfrontacji Szczecińskiej Akademii Piłkarskiej z Arkonią Szczecin. Oba mecze rozegrano równolegle na bocznych boiskach na koronie stadionu Pogoni. Mecz juniorów młodszych był pojedynkiem na szczycie, bo grała 2 z 3 drużyną w tabeli.
Akademia pomimo  prowadzenia 2:0 nie zdołała dowieźć korzystnego wyniku do końca. Arkonia wyrównała w drugiej minucie doliczonego czasu gry po asyście grającego cały mecz Piotra Waydyka jra. Mecz juniorów starszych zakończył się sensacyjnym remisem 1-1. Końcowe 9 min. w Akademii  grał Dominik Szurko.
             Środa na ogół nie okazywała się szczęśliwa dla "naszych". Tylko juniorzy młodsi Pogoni (Kubicki) odnieśli wysokie zwycięstwo 8:1 nad AP Szczecinek. Nasz rodzynek odniósł niestety kontuzje kostki. Cenny remis 1-1 zanotowali walczący o mistrzostwo juniorzy starsi Energetyka. Niestety nie powiodło się juniorom Salosu (Zięcik), którzy ulegli Arce w Gdyni 0:3, juniorom starszym Pogoni (Adamczak) 2:3 też w Gdyni oraz jun. mł. Energetyka (Kaberow) - 1:9 u siebie z Chemikiem Police.
        




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz