wtorek, 28 maja 2013

Reprezentacja SP Lubicz AD 1993 na boisku Orła Żelechowo


             To historyczna fotka. Została zrobiona na boisku Orła Żelechowo w październiku 1993 roku podczas Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej 11-osobowej. Zagrały wówczas dwie reprezentacje: SP Krzywin i SP Lubicz. Lepsza okazała się ekipa z Lubicza, która wygrała 3:1. Szkoła Podstawowa w Lubiczu została zamknięta 1999 roku.
Dziś rozpoznaję tylko trzy osoby: Andrzeja Stachurę - wówczas dyrektor szkoły, dziś nauczyciela w ZS Widuchowa, Wojtka Szczawika - wtedy wuefistę oraz Krzysia Kubickiego, gdy był młodszy niż dziś jego syn Czarek, który tak dzielnie dziś spisuje się w barwach Pogoni Szczecin. Na pewno najstarsi z tych chłopców urodzeni byli w 1979 roku, bo ten rocznik uczęszczał wtedy do ósmej klasy. Dla młodszych czytelników należy się tutaj informacja, że pierwszym rocznikiem w gimnazjum był rocz. 1986. Zabawmy się i odtwórzmy, kogo widzimy na tym zdjęciu. Proszę to zrobić w komentarzach.


2 komentarze:

  1. ?,wilk,sobieraj,roman,kaczor,pytlak,marciniak
    ?,?kubicki,?,himen (nazwiska nie pamiętam),bachłaj,borowiec

    OdpowiedzUsuń
  2. obok pana Wojtka Mariusz Mateusiak, bramkarz na dole to chyba Nizinski, obok Bławat ?(himen)tych 2 z lewej na dole nie możemy skojarzyć. Ktoś Dębogóra/Marwice mógłby pomóc

    OdpowiedzUsuń