czwartek, 2 maja 2013

Czarni udowodnili, że zasługują na miano "Rycerzy Wiosny". Hat trick Daniela Serafina w Lisim Polu

 komentarz pomeczowy

       Tak jak się powszechnie spodziewano, zawodnicy Czarnych Czarnówko szybko wymazali z pamięci dwucyfrowy blamaż z Hetmanem. Ten swoisty "reset" było widać podczas wszystkich poczynań środowej rywalizacji z wyżej notowanym rywalem na boisku w Lisim Polu.
Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, a bohaterem dnia okazał się Daniel Serafin, który popisał się klasycznym hat trickiem. Sukces cieszy, ale jeszcze bardziej skuteczność i wola walki. To dobry prognostyk przed kolejnymi starciami, a przede wszystkim tym derbowym w najbliższą sobotę z sąsiadem w tabeli, KLUKS-em Krzywin. 
            Sam mecz był wyrównany z lekką przewagą miejscowych. Gości stać było na wyprowadzanie szybkich kontr, z których aż trzy okazały się zabójczo skuteczne. Z kolei gospodarzy stać było tylko na gol kontaktowy przy stanie 0:2. Jednak pomimo, że udało się jeszcze raz zwiększyć prowadzenie do 3:1, o wynik trzeba było drżeć do samego końca. Po końcowym gwizdku nasza ekipa oddała się zasłużonej i radosnej euforii.
               Po tym meczu Czarni są wiceliderem  rundy wiosennej, a biorąc pod uwagę, że "Galacticos" z Grzybna są ekipą z innej bajki i zdecydowanie znajdują się poza zasięgiem wszystkich rywali, można się pokusić nawet o miano lidera wiosny ... "całej reszty".

 
     
komentarz przedmeczowy 

   Szukający na wiosnę na gwałt punktów, Czarni z Czarnówka udają się dziś do wyżej notowanego rywala z Lisiego Pola. Oba zespoły na wiosnę zdobyły jak na razie w trzech meczach po 6 punktów. Niestety w tabeli tego nie widać, a punkty są niezbędne dla jednych i drugich, z tym że, cele są zgoła inne: Czarni walczą o utrzymanie, Chrobry o awans.
W ostatniej sobotnio-niedzielnej kolejce obie drużyny solidarnie przegrały na wyjazdach, odpowiednio z liderem i wiceliderem. Zapowiada się zatem ciekawa konfrontacja i ciężko na tą chwilę prorokować rezulatat meczu. Mój typ to remis. I jeszcze jedno. W barwach Chrobrego wystąpi dwóch zawodników z terenu Gminy Widuchowa: Karol Hasiuk z Rynicy i Jakub Leśniak z Żarczyna- wychowankowie KLUKS-u Krzywin. Ten drugi grał jeszcze w Orle Żelechowo i ostatnio w Hetmanie Grzybno.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz