niedziela, 12 maja 2013

Sobotni festyn "Spotkanie Przyjaciół" w Lubiczu - fotorelacja


        Od 10 lat w Lubiczu regularnie odbywa się doroczny festyn pod nazwą "Spotkanie Przyjaciół". Pod takim hasłem kryje się współpraca pomiędzy świetlicą środowiskową w Lubiczu i Domem Pomocy Społecznej w Dębcach. Tym razem festyn odbył się w sobotę 11 maja w godzina popołudniowo - wieczornych.
W komitecie organizacyjnym oprócz lubickiej świetlicy poczesne miejsce zajmują Sołtys i Rada Sołecka miejscowości Lubicz, Parafia Rzymsko-Katolicka w Lubiczu, "Caritas" Lubicz oraz mieszkańcy wsi.
       Główny ciężar organizacyjny spadł tradycyjnie na barki obecnej opiekunki świetlicy panią Halinę Czuba, którą dzielnie wspierała jej wieloletnia poprzedniczka, pani Irena Wnorowska. Jak zawsze w taki przypadku nie  mogło obyć się bez sponsorów. Wsparcia udzieliły: proboszcz ks. dziekan Robert Gołębiowski, Rada Sołecka, Marta Tuszyńska, Sylwia i Tomasz Mazurkowie, Zofia Rydz oraz Anita i Arkadiusz Fronc. Podczas festynu nie zabrało występów artystycznych dzieci ze świetlicy oraz zespołu "Macierzanka" z Pacholąt.Po prawej ks. dziekan Robert Gołębiowski i sołtys Sławomir Mazurek


Pensjonariusze DPS w Dębcach wraz ze swoją opiekunką Anną Kochańską (w głębi)

 Zespół "Macierzanka" z Pacholąt Na placu przed świetlicą zabawa dzieci trwała na całego

 W rolę konferansjera wcielił się osobiście sołtys Sławomir Mazurek. Sprzęt nagłaśniający znalazł się w dobrych rękach, DJ "Gruchy" - Tomasza Gruszczyńskiego.

Bufet dobrze zaopatrzony


"Macierzanka" podczas występu


Inicjatorki "Spotkań Przyjaciół" Anna Kochańska i Irena Wnorowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz