niedziela, 21 kwietnia 2013

Remis z Iskrą, który smakuje jak porażka. Łabędź bez werwy, ale nadal liderem

Łabędź Gryfhurt Widuchowa niespodziewanie zremisował 1:1 na własnym boisku z niżej notowaną Iskra Banie, ale utrzymał pozycję lidera. Niestety przewaga stopniała do dwóch punktów nad najgroźniejszym rywalem, Hetmanem Grzybno, który łatwo rozprawił się na wyjeździe z Witniczanką 4:1.
Pierwsza połowa nic nie wskazywała na to, że widuchowianie stracą punkty. Niestety zamiast po przerwie poprawić grę i zwiększyć przewagę gospodarze dali sobie wbić wyrównującą bramkę. To już siódmy remis Iskry Banie w tym sezonie, która zasługuje na miano najbardziej "remisowej" drużyny. Zawodnicy z Widuchowej będą musieli jak najszybciej zapomnieć o drugiej połowie tego meczu, bo już za tydzień podejmuje będącego na fali Chrobrego z Lisiego Pola.