niedziela, 28 kwietnia 2013

Pełny raport ligowy * Gol Konrada Korczyńskiego* 2 gole i asysta Dominika Szurko* Remis Energetyka * juniorzy Pogoni solidarnie przegrali swoje mecze


       Większość meczów odbyła się dziś. Niestety nie mam jeszcze kompletnego raportu, więc jutro nadrobię zaleglości. I tym razem nie doszło do debiutu Karola Janiaka w MESA w Kielcach (1:5), który cały mecz przesiedział na ławce. Sukces odnieśli juniorzy starsi Energetyka, którzy wygrali 2:1 w Koszalinie z Gwardią (M.Janiak, Wilk). Po dramatycznym (bramka w doliczonym czasie gry) meczu juniorzy Arkonii (Waydyk jr) ograli 3:2 Kotwicę i są na 3. miejscu w tabeli WLJM.
Fatalnie zaprezentowały się obie ekipy juniorów Pogoni (Adamczak, Kłonowski, Kubicki), którzy solidarnie przegrali po 2:3.  Nadal trwa czarna seria FC Schwedt. To już czwarta porażka z rzędu i widmo spadku coraz realnie zagląda w oczy temu klubowi. Cenny wyjazdowy remis odniósł Energetyk Gryfino (Kutasiewicz) w odległych o 400 km Kartuzach. Ostre strzelanie urządzili sobie w Barlinku juniorzy Akademii Pogoń. W tym meczu zagrał Dominik Szurko i zdobył 2 gole i asystował przy kolejnym.Mecz za meczem przegrywa Salos w Makr. LJM (1:3 z Lechem - Zięcik).
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz