poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Pierwsza bramka Pawła Iskry w Młodej Ekstraklasie, czyli cotygodniowy weekendowy raport ligowy

Paweł Iskra ponownie zagrał w dwóch meczach podczas minionego weekendu. Najpierw wszedł w 60 min. w przegranym 1:2 meczu Młodej Ekstraklasy z Jagiellonia Białystok i strzelił w 88 min. jedyną honorową bramkę dla Pogoni. Kilkadziesiąt minut później wszedł w wyjściowym składzie i został zmieniony w drugiej połowie wygranego 1:0 z Zawisza Bydgoszcz meczu drużyny juniorów starszych w ramach rozgrywek Makroregionalnej Ligi Juniorów Starszych.

Generalnie nie była to zbyt udana kolejka dla naszych drużyn. Szczególnie boleśnie odczuli to nasi "Energetycy", którzy przegrali swoje mecze na wszystkich frontach. Oprócz Pawła Iskry bramkę zdobył tym razem jeszcze Wojtek Kosmalski dla Salosu 2000 w Gryfinie.
        W większości mecze mogły się odbyć, ponieważ w Szczecinie i Gryfinie są sztuczne płyty. Takowej nie było w Eberswalde, gdzie kolejnego meczu nie mógł zagrać FC Schwedt. Arkonia Szczecin i drugi zespół juniorów młodszych Salosu zagrają pierwsze swoje wiosenne mecze podczas najbliższego weekendu.