wtorek, 16 kwietnia 2013

Raport ligowy * Juniorzy starsi Pogoni z Pawłem Iskrą w składzie wygrali trzeci mecz z rzędu* Arkonia gromi Flotę * połówka Konrada Korczyńskiego w Młodej Ekstraklasie


             Ze zmiennym szczęściem grali w ten weekend nasi eksportowi gracze. Najwyżej, bo na poziomie Młodej Ekstraklasy (MESA) zagrał Konrad Korczyński, który wszedł po przerwie w przegranym meczu 1:2 z GKS Bełchatów. W III lidze zagrał tym razem tylko Kamil Kutasiewicz. Bracia Janiak spędzili cale mecze na ławce rezerwowych, Karol w Gdyni, a Marcin w Kołobrzegu.
             Paweł Iskra po III-ligowym epizodzie i grze w MESA tym razem przyczynił się do trzeciego z rzędu zwycięstwa juniorów starszych Pogoni i jego walka o medal Mistrzostw Polski juniorów nabiera coraz realniejszych kształtów. "Niemcy" tym razem doznali bardzo bolesnej porażki 0:1 z drużyną z Eisenhuettenstaedt i to na własnym boisku. Dobrze spisali się także juniorzy starsi Energetyka, którzy odnieśli wyjazdowe zwycięstwo w Barlinku (M.Janiak, K.Wilk). Zwycięskie debiuty w nowych drużynach zaliczyli Piotr Waydyk Jr (Arkonia Szczecin) i Karol Hasiuk (Chrobry Lisie Pole). Jedyną bramkę z "naszych" strzelił Tomasz Lidwin w meczu II klasy juniorów w Gryfinie w meczu z Odrzanką Radziszewo.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz