czwartek, 11 kwietnia 2013

Czerwona latarnia z Czarnówka z optymizmem inauguruje rozgrywki rundy rewanżowej. Nie poznamy Czarnych?


           Zimujący na ostatnim miejscu po rundzie jesiennej w grupie 4. A-klasy piłkarze Czarnych Czarnówko z wielkim optymizmem przystępują do rozgrywek rundy rewanżowej. Co tak buduje ten entuzjazm?
Otóż okazuje się, że przede wszystkim nowy, zdecydowanie mocniejszy skład. W nowej 23-osobowej kadrze aż 19 to nowi zawodnicy, pozyskani w zimowym okienku transferowym. Dodatkowo wyniki meczów sparingowych są całkiem ciekawe. Z pięciu meczów Czarni wygrali 3: 1:0 Łabędź Widuchowa, 5:4 Grot Gardno, 0:7 Iskra Banie oraz 9:4 i 2:5 z KLUKS Krzywin. 
          Pierwszy mecz wyjazdowy z Chrobrym Lisie Pole został przełożony na 1 maja. Tym razem mecz w Brwicach powinien dojść do skutku. Tamtejsza Sekwoja to bezpośredni rywal w walce o utrzymanie w A-klasie. Wydaje się jednak, że aktywność na rynku transferowym pozwoli z optymizmem patrzeć na wyniki w rundzie rewanżowej. Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy Czarni po fatalnej rundzie jesiennej, na wiosnę wygrywali mecz za meczem. Tego życzymy podopiecznym trenera Tomasza Kasprzyka.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz