środa, 9 października 2013

Ogniwo- juniorzy * Ogniwo liderem. 4 gole Sławomira Kubińskiego.

         Juniorzy Ogniwa Babinek rozbili u siebie 8:0 (3:0) Unię Swochowo   i wskoczyli na pierwsze miejsce w tabeli. Sławomir Kubiński, który grał cały mecz, zdobył aż 4 gole. Kamil Markiewicz grał do 60 minuty i został zmieniony przez Michała Ławniczaka. Bartek Wojdyła na razie nie gra z powodu kontuzji.
 


wcześniejsza publikacja z 4 października:
 Wygrana z liderem na wyjeździe w Witnicy.

         Juniorzy Ogniwa pokonali Witniczankę na wyjeździe. Ponad rok temu - 16 września ostatni raz juniorzy Ogniwa przegrali mecz. Do Witnicy pojechało zaledwie jedenastu juniorów, w tym Sławomir Kubiński z Lubicza i Michał Ławniczak z Kłodowa. Przegrywając 0:1 nie załamali się i zdołali wyjść na prowadzenie, którego nie oddali do końca. W następnej kolejce wyjazd do Unii Swochowo, a w Moryniu zagrają Morzycko z Witnicą. Po tych meczach Ogniwo może objąć samodzielne prowadzenie w tabeli.

      

wcześniejsza publikacja z 26 września:
 Hat trick Sławka Kubińskiego i 6:0 z Czciborem Cedynia.
        Juniorzy Ogniwa Babinek nadal nie pokonaną drużyna w rozgrywkach grupy 7. II klasy juniorów. W niedzielne popołudnie tym razem u siebie rozbili Czcibora Cedynia 6:0. Udział w meczu wzięła cała "nasza" czwórka. Sławomir Kubiński zdobył 3 gole i grał cały mecz, Kamil Markiewicz także rozegrał cały mecz i nie strzelił między innymi rzutu karnego, Bartek Wojdyła zaliczył pierwsze 25 minut, a wchodzący za niego Michał Ławniczak zdołał dograć tylko do przerwy.
           W niedzielę Ogniwo udaję się na mecz do lidera z Witnicy. Początek meczu o 11.30.
wcześniejsza publikacja z 18 września:
 Ogniwo Babinek za mocne dla juniorów GUKS-u. 
      Po zwycięstwie w Trzcińsku juniorzy GUKS-u z nadziejami podchodzili do meczu z zawsze bardzo solidnym Ogniwem Babinek. Niestety przeciwnik okazał się zbyt mocny, aby w sobotę go pokonać. Ciekawostka jest fakt, że barw Ogniwa broniło w tym meczu trzech wychowanków GUKS-u: Michał Ławniczak, Kamil Markiewicz i Sławomir Kubiński, który zresztą zdobył drugiego gola dla swojej drużyny.Kamil Markiewicz, Sławomir Kubiński i Michał Ławniczak wcześniejsza publikacja z 14 września:
 GUKS Juniorzy: Dziś derby z Ogniwem Babinek
     Po udanym debiucie sezonu, dziś o 13.00 do Widuchowej ściągnie tradycyjnie mocna ekipa z Babinka, w której od tego sezonu również graja piłkarze z naszej gminy: Bartosz Wojdyła,  Sławomir Kubiński, Kamil Markiewicz i Michał Ławniczak. W pierwszej kolejce Ogniwo zremisowało u siebie bezbramkowo z Morzyckiem Moryń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz