kontakt
kliknij w obrazek

8 komentarzy:

 1. tak trzymaj Panie Piotrze, pora na zmiany w tej psudogminie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. teraz zakładam Ci sprawę masz po blogu

  OdpowiedzUsuń
 3. nam Polakom to się nie da dogodzić w żaden sposób, droga zrobiona jak na XXI wiek przystało, samochody się nie niszczą na wertepach, ale jak się małe dzieci usypiało w samochodzie jeżdżąc po kamieniach (zwłaszcza w Żarczynie), no to z nowej drogi zwłaszcza posiadacze małych dzieci zadowoleni nie będą. Paniusiom obcasiki nie łamią się i nie niszczą na nowych chodniczkach, ale to źle, bo jak się zniszczy to mąż kupi nowe-po co za długo chodzić w tych samych, moda się zmienia.
  Place zabaw dla dzieci, kto ma na to czas, tam te dzieci trzeba pilnować a przecież pan wójt nie pomyślał o opiekunkach na place zabaw, to co rodzice tam mają z nimi siedzieć???? Nowa sala gimnastyczna, po co!!!!Za moich czasów w deszczu w las się ganiało z panem Piotrem, a jak przyszło do liceum to wstyd było na zajęciach z wychowania fizycznego, bo człowiek z wiochy zabitej dechami nie potrafił grać w kosza, piłkę ręczną a o siatkówce to nawet nie słyszał!!!
  Gdyby Unia Europejska, pokryła wszystkie te projekty w 100% to by było najlepiej, bo po co my mieszkańcy gminy mamy dokładać do własnej infrastruktury...DOKŁADAĆ...podatki się płaciło, płaci i będzie płacić, a póki co nowego podatku na łatanie dziury budżetowej wójt jeszcze nie wprowadził, więc panie Piotrze niech pan zachowa testosteron na gorsze czasy, a teraz niech pan pomyśli jak wspomóc wójta w spłatach inwestycji zaciągniętych dla między innymi pana wygody!!!
  Może jakaś zbiórka makulatury, czy puszek przez młodzież szkolną...konkurs na najlepszy obrazek o gminie i licytacja prac, połączmy przyjemne z pożytecznym a nie tylko narzekamy i tego narzekania uczymy nasze dzieci!

  Do remontów kościołów grzecznie dokładają się parafianie, kto nie włada większą gotówka może wpłacać w ratach miesięcznych:)nikt się nie sprzeciwia i nie bulwersuje, bo jesteśmy w końcu katolikami, a patriotami to tylko jeśli nie trzeba do tego dokładać(nic mi nie wiadomo o jakiejś zrzutce na nową drogę, czy remont siedziby gminy, tak w nawiasie mówiąc). Nawet prac w czynie społecznym w gminie już nie ma, a ja pamiętam jeszcze czasy kiedy się zasuwało w wolne od szkoły soboty.
  Blogi informacyjne są świetną sprawą, o ile są bezstronne panie Piotrze... a po tym blogu jasno widać, jaką drogę kariery pan wybrał.
  Mojego głosu pan nie dostanie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za tak długi wywód. To świadczy o tym, że blog jest czytany i żywo komentowany. To najwyższa forma uznania dla autora, taki brak obojętności czytelników już na wstępie. Linia bloga jest nadal otwarta i zależeć będzie od czytelników i przyszłych współpracowników. Myślę, że blogów może być nawet tyle, ilu chętnych jest je prowadzić. Proponuję autora powyższego posta o założenie własnego "bezstronnego". Rynek ustali, ile z nich będzie poczytnych. Obiecuję, że w rozwój swojego włożę tyle energii i czasu, ile wkładałem do niedawna w organizację sportu na terenie gminy. W to, co robię z osobistego przekonania, zawsze wkładałem dużo serca i twórczego myślenia.
  No cóż. Zapraszam wszystkich do współpracy, komentowania i zwykłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 5. I pozdrawiam Pana prezesa Suskę, który zakłada mi już kolejna sprawę. Oby tym razem nie zostało tylko na groźbach, bo to zaczyna podchodzić pod zwykły stalking.

  OdpowiedzUsuń
 6. SMIECIARKA ZA 400 TYS. PLN. ZE SRODKÓW GMINY Z DOTACJĄ UE Z LOGO FIRMY ZEWNĘTRZNEJ!!! ?....CZY TO DZIEJE SIĘ NAPRAWDĘ...?

  OdpowiedzUsuń
 7. wywóz śmieci .
  a czemu zlikwidowano kosze na na odpady butelek? czy nie mozna zmusic gminy aby wróciły.wywóz odpadów selektywnych raz w miesiącu to chyba stanowczo nie to rozwiazanie.w takiej krzypnicy pozostały .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odsyłam do swoich publikacji na ten temat http://e-widuchowa.blogspot.com/2013/08/jak-juz-wzroso-zatrudnienie-po-wejsciu.html i http://e-widuchowa.blogspot.com/2013/07/wazny-komunikat-zgk-w-widuchowej-dla.html . Szczegółowo tam opisuję sytuacje śmieciową w naszej gminie. raczej trudno znaleźć na ten temat informacje na stronie ZGDO i naszej gminnej.

   Usuń